گالیور 724گالیور 724

با عضویت در گالیور 724، شما تمامی قوانین و مقررات سایت را میپذیرید

قبلا عضو شدید؟

گالیور 724گالیور 724

عضو نیستید؟

قوانین و مقرارات و ثبت شکایات

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب سایت رسمی گالیور ۷۲۴

 

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات، به دقت ملاحظه فرمایید.

 

قوانین

 

۱-توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

۲-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

 

۳- وب‌سایت گالیور ۷۲۴ اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

 

۴- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت گالیور ۷۲۴ اطلاع دهد.
۵-
خدمات و محتویاتی که توسط گالیور۷۲۴ تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات از وب‌سایت گالیور ۷۲۴ پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و استفاده از مطالب تنها با عضویت در سایت امکان پذیر است.

 

۶- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت گالیور۷۲۴ پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

  نوع محصولات

 

محصولات در وب‌سایت رسمی گالیور ۷۲۴ :

 

انواع سوغاتی :

 

که به صورت محصولات فیزیکی قابل ارسال هستند و بعد از فرایند پرداخت وجه از طرف مشتری، از طریق اطلاعات آدرس ارائه شده در فرم ارسال خواهد شد. در این روش مشتری هزینه پست ، به مبلغ محصول اضافه خواهد شد و مشتری پرداخت خواهد کرد .

 

  پرداخت وجه

 

پرداخت وجه به روش زیر امکان‌پذیر است:

 

کارت به کارت کردن وجه است. در این روش وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به کارت زیر

 

شماره حساب:

 

   ۰۱۱۱۶۶۱۲۱۳۰۰۷بانک صادرات

 

به نام شرکت پیشتازان آبادگران فرتاک توس

 

انتقال دهید و سپس از طریق شماره تلفن ۰۹۰۲۷۰۰۷۷۲۴ به ما اطلاع دهید تا نسبت به سفارش شما اقدام کنیم.

 

  تحویل سفارشات

 

نحوه دریافت محصولات دانلودی به این صورت است که بعد از پرداخت وجه لینک دانلود محصول یا محصولات در حساب کاربری خریدار قابل مشاهده و دانلود است.

 

لینک‌های دانلود در حساب کاربری مشتری برای همیشه باقی خواهند ماند.

 

توجه داشته باشید که این لینک‌ها تنها دوبار قابل استفاده خواهند بود. یه این معنی که هر کاربر بعد از دانلود کامل فایل، فقط یکبار دیگر مجاز به استفاده از آن لینک است و بعد از بار دوم آن لینک منقضی خواهد شد.

 

هرگونه سوال خود را لطفا از طریق ایمیل info@galiver724.com یا شماره ۰۹۰۲۷۰۰۷۷۲۴ در میان بگذارید.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″]

فرم ثبت شکایات

درصورتی که در فرایند خرید و یا استفاده از خدمات سایت مشکلی دارید می توانید از طریق این فرم به ما اطلاع رسانی نمایید
[/vc_column][/vc_row]