گالیور 724گالیور 724

با عضویت در گالیور 724، شما تمامی قوانین و مقررات سایت را میپذیرید

قبلا عضو شدید؟

گالیور 724گالیور 724

عضو نیستید؟

قوانین گالیور

تمامی حقوق معنوی محتواهایی (متن، عکس، فیلم) که کاربران گالیور۷۲۴ تولید کرده اند و روی وب سایت قرار داده اند به به گالیور۷۲۴ تعلق دارد و این وب سایت می تواند برای ویرایش، حذف یا بازنشر این محتواها به هر نحوی که صلاح می داند اقدام کند.

 

اگر هر یک از این موارد رعایت نشود، گالیور۷۲۴ می تواند به مراجع قانونی و ذیصلاح و دادگاه های رسیدگی به جرائم اینترنتی داخل یا خارج از کشور شکایت کند و برای روشن کردن اذهان عمومی درباره این تخطی اقدام کند.

هیچ فرد حقیقی و حقوقی نباید از محتویات گالیور۷۲۴ شامل اطلاعات ، عکس ها، شیوه سازماندهی و دستور بندی مطالب و نقشه ها، طرح ها ، ایده ها ، لوگوها و … سوءاستفاده کند . در صورت استفاده گالیور ۷۲۴ می تواند از طریق قانونی این مسئله را پیگیری کند.

اطلاعات مربوط به هتل های ایران که در سایت و اپلیکیشن گالیور۷۲۴ قرارگرفته،از هتل ها دریافت شده است. این اطلاعات شامل قیمت های به روز شده، امکانات، ظرفیت اتاق ها و … است و هتل ها مسئول صحت آن ها هستند، گالیور۷۲۴ تلاش می کند که این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و کارشناسی با این حال به دلیل تغییر شرایط ممکن است این اطلاعات هر روز تغییر کند .

 

ممکن است در جریان پرداخت ارتباط شبکه ای قطع شود. بانک این مشکل را برطرف خواهد کرد و اگر از حساب کاربر مبلغی کسر شود، بانک این مبلغ را باز می گرداند و گالیور۷۲۴ در این مورد مسئولیتی ندارد، اما این شرکت بنا بر تعهداتش تمامی پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

سایر قوانین اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.